VANKeR (Arhiiv)

 • E-õppe koolitused – käekäik ja tulevikuväljavaated

  Õpetajate sõnul on sisekoolituse mõju koolis kohe tunda, kuna suur osa õpetajaid saab ühe korraga koolitatud, hakatakse koos tegutsema, toetatakse üksteist ja rõõmustatakse edusammude üle.

  Loe edasi

 • VANKeR või vedur?

  Rita Siilivask: Õppematerjale luues edendavad õpetajad oma haridustehnoloogilisi pädevusi ning loovad koolis n-ö e-õppe kultuuri. Pedagoogilisi ja aineteadmisi ning tehnoloogiat kasutades kujundavad õpetajad kogu õppimisprotsessi õppijakesksemaks ja loomingulisemaks.

  Loe edasi

 • E-õppematerjal, elektrooniline õppematerjal, digitaalne õppematerjal – heal lapsel mitu nime

  Kerli Kusnets: Kui iga päev õppida kaheksa tundi, siis läheb ühel inimesel ligikaudu 17 aastat, et kogu VANKeR programmi raames loodud materjal läbi õppida.

  Loe edasi

 • Võtme ja vankriga digiajastusse

  VANKeR programmi haridustehnoloogid: Toimiv võrgustik, usaldusväärsed, ühiselt panustavad ja omaks saanud inimesed ongi meie jaoks kutsehariduses e-õppe arendamise programmi põhipluss. Tänu headele inimsuhetele kaob ka järjest enam koolidevaheline võõristus ja tekib teadmine üksteise töödest-tegemistest.

  Loe edasi

 • Teekond e-õppest digiajastuni

  2008–2013 võib nimetada pidulikult “murrangulisteks”, kuna mitmed uued trendid ja tähendused on just sellel ajavahemikul kujunenud ja alguse saanud VANKeR programmi arendustegevuste kaudu. Tinglikult võiks programmi jagada kolme nn verstaposti vahele. Esimene verstapost: alguse õhin See verstapost tuli tee peal vastu alles 2009. aasta teises […]

  Loe edasi

 • 10,2 meetrit tulemusi!

  Kui BeSt ja VANKeR programmidega seotud dokumendid panna üksteise kõrvale, siis saab nendest paberitest teeraja Tallinnast Keilasse või Tartust Elvasse. Umbes 10,2 meetrit on e-õppe programmidega seotud dokumente HITSA arhiivis 2014. aasta alguseks.

  Loe edasi

Best replica watches in our shop
bvlgari replica