e-Õppe Arenduskeskuse uudised

Uudised
  • E-õppe päev

7. oktoobril 2009 toimub täiskasvanud õppija nädalal juba traditsiooniks saanud e-õppe päev, mis kajastab e-Õppe Arenduskeskuse ning e-Ülikooli ja e-Kutsekooli konsortsiumite töid ja tegemisi. Kutsume kõiki huvilisi e-temaatikaga tegelema ning oma tehtud töid ja kooli laiemalt tutvustama e-õppe päeva kodulehele.

Kõik ettepanekud ja ideed, kuidas e-õppe päeva huvitavamaks muuta, on oodatud aadressile Triin.Pajur@eitsa.ee.

  • Sügisseminari kuupäevad juba teada

Kõik e-õppehuvilised, võite juba oma kalendritesse ära märkida, et e-Õppe Arenduskeskuse sügisseminar toimub 19.–20. novembril 2009 Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis.

  • Tutvustav materjal õpetajatele ja õppejõududele

Ilmunud on ESFi programme BeSt ja VANKeR tutvustavad voldikud, kus on ülevaatlikult selgitatud programmide põhieesmärke, -tegevusi ja -tulemusi. Küsi voldikut e-Õppe Arenduskeskusest!

BeSt programm: http://portaal.e-uni.ee/best

VANKeR programm: http://portaal.e-uni.ee/vanker

  • Kasuta kutseõppe riiklikele õppekavadele vastavaid õppematerjale!

1. mail 2009 valmisid esimesed VANKeR programmi e-kursused ja õpiobjektid – kokku 18 e-kursust (26,2 õppenädalat) ja 36 õpiobjekti (5,6 õppenädalat). Materjale töötasid välja 11 kutseõppeasutust e-Kutsekooli konsortsiumist.

E-õppe programmi VANKeR voldik

E-õppe programmi VANKeR voldik

Lingid materjalide juurde leiad taotluste veebist: www.e-ope.ee/applications

  • Õppida, õppida ja veel kord õppida!

Tähtis teadaanne haridustehnoloogide võrgustikule – 33. nädalal toimub haridustehnoloogide suvekool, kuhu ootame osalema kõiki e-Ülikooli ja e-Kutsekooli konsortsiumi haridustehnolooge. Täpsem info suvekooli kava, koha ja registreerimise kohta tuleb juuni alguses.

  • Kas ei saanud e-Õppe Arenduskeskuse kevadkonverentsil osaleda? Vaata ettekandeid ja esitlusi veebis!

2.–3. aprillil 2009 toimunud konverentsi „Kool – õpetamisasutusest õpiruumiks” ettekandeid saab tagantjärele vaadata konverentsi veebis: http://conference2009.e-uni.ee. Peale ettekannete videote ja slaidide leiate veebist lingi ka konverentsil tehtud piltide juurde.

  • Tahad olla kursis e-õppeuudistega üle maailma? Liitu e-õppe listiga!

Kui soovid ajakohast infot e-õppekoolituste ja -konverentside kohta ning olla kursis viimaste aruteludega info- ja kommunikatsioonitehnoloogia rindel, siis liitu e-õppe listiga. Selleks anna oma liitumissoovist teada aadressil eope@eitsa.ee.

  • e-Õppe Arenduskeskuse repositoorium valmis!

Alates 1. maist 2009 on e-Õppe Arenduskeskusel oma repositoorium: http://www.e-ope.ee/repositoorium. Uus veeb on e-Õppe portaali (http://www.e-ope.ee) osa ning analoogne Taotlusteveebiga (http://www.e-ope.ee/applications). E-õppematerjalide üleslaadimiseks peab olema ID-kaardiga sisse logitud.

Repositooriumisse laetud materjalid on varustatud metaandmetega ning kõik soovijad saavad materjale nii otsida kui ka alla laadida. Nendeks tegevusteks sisselogimine vajalik ei ole.

E-õppe programmi BeSt voldik

E-õppe programmi BeSt voldik

Tags:

Autorist