E-õppealased uudised maailmas

Uudised

WebCT uudiskiri, aprill 2006

Uudiskirjas kirjutatakse uuest portfooliovõimalusest WebCTs. Matthew Pittinsky (Blackboard Inc.) põhjendab oma artiklis WebCT ja Blackboardi ühinemist. Samuti leiab uudiskirjast kokkuvõtte WebCT viiendast iga-aastasest Euroopa konverentsist Edinburghis.
http://booboo.webct.com/newsletter/04_2006.html

 

EADTU uudiskiri, aprill 2006

Uudiskirjas räägitakse lähemalt EADTU 2006. aasta konverentsist, mis toimub Tallinnas 23. ja 24. novembril. Samuti saab lugeda Euroopa projektidest (E-Move, E-xcellence, ODLAC, E2ngineering, e-Taster), mida koordineerib EADTU.
http://www.eadtu.nl/files/infoletter2006/EADTU_Infoletter_April_2006.pdf

 

Uudiseid Oslost

Kuidas Norras jälgitakse programmi abil e-õppe sisutootmist? Norras toimiv Mohvie teatas oma „100% eLearning Content Tracking Guarantee” programmist. Milleks programm mõeldud on ja kuidas töötab, loe e-õppe uudiskirjast Checkpoint eLearning: http://www.checkpoint-elearning.com/article/2549.html

 

Euroopa Komisjoni algatas konkursi “ICT: Making a difference in everyday learning” (Igapäevase õppe muutumine IKT abil). Konkursile saab kirjutada oma kogemustest selle kohta, kuidas IKT vahendite kasutamine on mõjutanud ja muutnud tavaõppe protsessi. Konkurss on avatud 16. juulini 2006. Konkursi auhinnaks on pihuarvuti (PDA).
Täpsem info ja tingimused: http://www.elearningeuropa.info/index.php?page=doc&doc_id=7760&doclng=6&menuzone=0&focus=1

 

European e-skills Conference in Thessaloniki: Towards a long-term e-skills agenda. Euroopa e-oskuste konverents toimub 5.-6. oktoobril 2006. Kreekas, Thessalonikis. Konverentsi tulemusi kasutatakse pikaajalise strateegia väljatöötamiseks Euroopas, tagamaks sellega elanikkonna ja tööjõu ettevalmistamist vajalike e-alasete oskuste näol. Konverentsi korraldavad Euroopa Komisjon ja Cedefop koostöös juhtivate IT firmadega.
Täpsem info ja registreerimine: http://www.elearningeuropa.info/index.php?page=doc&doc_id=7770&doclng=6&menuzone=3&focus=1

 

Information Society for all – eInclusion Conference and informal Meeting of Ministers.

E-alane konverents “Infoühiskond kõigile” ja EL ministrite informaalne kohtumine toimub 11.-13. juunil 2006. aastal Riias. Kõrgetasemelise konverentsi ja teemakohase näituse “ICT for inclusive society” korraldajateks on Euroopa Komisjon, EL eesistujamaa Austria ning Läti valitsus.
Konverentsist lähemalt: http://eu2006.bmsg.gv.at/cms/eu2006EN/liste.html?channel=CH0631

Tags:

Autorist