e-Õppe Arenduskeskuse uudised

Uudised

Kvaliteet ja kvantiteet e-õppes

27.-28. novembril 2008 leiab Luua Metsanduskoolis aset järjekorras viies e-Õppe Arenduskeskuse sügisseminar „Kvaliteet ja kvantiteet e-õppes“, mis seekord keskendub eelkõige e-õppe kvaliteedi temaatikale kolmest aspektist – õppekeskkond, õppematerjal ja õppeprotsess. Sellest, mida kvaliteet e-õppes üldse tähendab ja kuidas üha kiiremas tempos tekkivad uued tehnoloogilised vahendid ja nendega loodav e-õppe sisu vajab jätkusuutlikkuse tagamiseks keskset kvaliteedisüsteemi, kuuled juba kohapeal. Tutvu seminari ajakavaga.

E-õppealased uuringud

REDEL ja e-VÕTI projekti raames läbi viidud uuringute kogumikud on nüüd kättesaadaval CD plaatidel e-Õppe Arenduskeskusest. Nii kutse- kui kõrghariduse kontekstis viidi läbi kolm uuringut, mis puudutasid e-õppe arengut organisatsioonis ning innovatsiooni ja IKT rakendamist kutse- ja kõrghariduses. Loe uuringuid  veebist – REDELja e-VÕTI.

Kevadkonverentsi kuupäevad on juba teada

Kõik e-õppe huvilised, võite juba oma kalendritesse ära märkida, et e-Õppe Arenduskeskuse kevadkonverents toimub Tartus 01.- 03. aprill 2009.

Võrgutamine jätkub

Võrgustik võrgutab Teid kõiki 2008. aastal 16. oktoobril (IT Kolledž; Raja 4c; Tallinn) ja 11. detsembril. Kindlasti jätkub võrgutamine ka uuel aastal, kuid täpsemad kuupäevad edastame teile aasta lõpus. Tutvu võrgustike seminaride kavaga ja tegemistega veebis.

Tags:

Autorist