Pildigalerii 2011

Pildigalerii

6.–8. aprillil peeti Eesti Maaülikoolis e-Õppe Arenduskeskuse järjekorras juba kaheksas kevadkonverents teemal “E-õpe – üksikute hobi normiks”.

Konverentsil arutati, millised on innovatsioonid ja trendid hariduses, ning räägiti, nagu juba tavaks saanud, sellistest võtmeteemadest nagu kvaliteet, õppeprotsess ja metoodikad.

Püüame tuua teieni mõned hetked ja emotsioonid, mis said piltidele jäädvustatud. Konverentsi kodulehelt leiate laiema valiku pilte ja saate vaadata ettekannete videoid.

6. aprilli avasõnad Eesti Maaülikooli prorektorilt Jüri Lehtsaarelt.

Pärnumaa Kutsehariduskeskuse haridustehnoloog Varje Tipp rääkimas info- ja kommunikatsioonitehnoloogiast ning e-õppest uues riiklikus õppekavas: “Kõige keerulisem ja problemaatilisem on õppija jaoks õppima õppimise oskuse omandamine, millele õpetajad peaksid rohkem tähelepanu pöörama.”

Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi õpetaja Meeri Silla õpilased Teele Hein ja Karl Sander Kase rääkimas e-õppest Lilleküla moodi.

Barcelona ülikooli teadmussiirde osakonna juhataja Dr. Ignasi Labastida rõhutas, miks ja kuidas tuleb õppematerjale avalikustada ja jagada.

Pilvõppest, pilvetehnoloogiast ja abstraktsiooni arengust räägib Tallinna Tehnikaülikooli õppeprorektor Kalle Tammemäe.

Kevadkonverentsil jagas oma kogemusi ka nn õpidisaini guru Gráinne Conole, kes on Haridustehnoloogia instituudi professor Suurbritannia Avatud Ülikoolis.

“Me ei saa lubada endale seda luksust, et me loobume tehnoloogia kasutamisest, kui me oleme juba alustanud.” Athabasca Ülikooli asepresident professor Rory McGreal.

Mänguliste testide koostamist selgitab Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli haridustehnoloog Virgo Õitspuu.

Kõik juhtmed jooksevad kokku Tartu Ülikooli multimeedia talitusse, kus sündis kogu kevadkonverentsi tehniline teostus.

Merlot’ puhul pole tegemist mitte kvaliteetse veiniga, vaid kvaliteetse õppematerjali repositooriumiga. Pildil on Gerard L. Hanley, kes on Merlot’ direktor ja akadeemiliste tehnoloogiateenuste vanemdirektor California State’i ülikoolis (CSU).

“Me peame pidevalt parandama kvaliteeti, efektiivsust, atraktiivsust, tasuvust ja ajakasutust uue õppimiskogemuse omandamisel.” Athabasca Ülikooli kaugõppe keskuse teadur Terry Anderson.

“Kuidas me saame õppetöö juhtimisel ülikoolis e-õppest kõige paremini kasu?” Tartu Ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna õppeprodekaan Mart Noorma.

“Refresh – meetod, mis võimaldab saavutada psüühikaga subjekt-objekt suhte.” Juhtimistreener ja organisatsioonikonsultant Margus Alviste.

Tags:

Autorist